Napsali o nás

Cena děkana FEL ZČU

Za výborné studijní výsledky i výrazné odborné, sportovní a další aktivity pro absolventa SOŠEHL

 

Marek Kolář

 

Poděkování p. Lachoutové – červen 2018

chtěli bychom Vám poděkovat za to, že Vojta Lachout – ME4 mohl studovat na vaší škole a úspěšně složit maturitní zkoušku. Zejména děkujeme jeho třídnímu učiteli panu Mgr. Železnému a rovněž všem pedagogům a mistrům odborného výcviku za jejich individuální zájem, předávání vědomostí, profesionální i lidský přístup, dlouholetou trpělivost, obětavou pomoc jak žákům, tak rodičům v osobních problémech, což bývalo i nad rámec jejich povinností. Se studiem na Vaší škole jsme byli opravdu spokojeni a věřím, že i žáci budou s vděčností vzpomínat.
„Být učitelem je poslání, které nelze docenit“. Ještě jednou velký dík za mého vnuka Vojtu i od celé naší rodiny.

 

Odborná praxe – květen 2018

Vážený pane řediteli,

v uplynulých čtrnácti dnech v naší společnosti absolvoval odbornou praxi váš žák Tomáš Vápeník. Chtěl bych tímto vyjádřit plnou spokojenost s jeho prací, zájmem o obor a celkovým přístupem. V dnešní době, kdy je na pracovním trhu nedostatek odborně připravených pracovníků pro náš obor, je mladý člověk jako Tomáš snad příslibem do budoucna. Jako absolvent vašeho učiliště z let 71-74 jsem dodnes přesvědčen o tom, že Hluboká nás dokázala dobře připravit do profesního života a neznám nikoho z mých tehdejších spolužáků, který by nenašel uplatnění. Jsem rád, že tradice kvalitního učiliště pokračuje. Naše společnost není jenom dodavatelem ČEZu, ale také E.onu (montážně v reginu Písek a projekčně v regionech Tábor a Jindřichův Hradec). Po dobrých zkušenostech s Tomášem nabízím tímto pro vaše žáky naše pracoviště pro letní brigádu, případně další odbornou praxi. Ať se daří. Cihelka

 

Ocenění Ing. Viléma Šlapáka Cenou děkana FEL – 2017

Ocenění

 

Hlubočtí studenti uspěli v soutěži – Právo 1.4. 2016

Studenti uspěli

 

Dotaz a prosba – prosinec 2015

Dobrý den,

jmenuji se ing. Jan Brabec a předně bych se Vám rád omluvil za ukrajování Vašeho drahocenného času.

Prohlížel jsem školní web a došel k názoru že jste tím vhodným člověkem kterého bych rád oslovil.

Letos v červenci jsem měl tu čest poznat jednoho vašeho velice šikovného zaměstnance, pana Josefa Choce. Měl jsem tehdy problém s elektrickým kolem značky Agogs,kontaktoval jsem téměř všechny výrobce elektrických kol, ale byla mi doporučena koupě nového, avšak ještě jako záchranný bod mi zároveň byl doporučen tento pán.

Z počátku jsem tomu moc nevěřil mám totiž také znalosti a zkušenosti  s elektrickou trakcí, pracoval jsem u tehdejších ČSD na lokomotivách typu 363.

Pan Choc mne ale svými znalostmi BLDC motorů překvapil, ani ne za hodinu kolo opět jezdilo a to rozebral i podle výrobce nerozebiratelnou řídící jednotku motoru s procesorem  a opravil ji. O to více mne pak ještě překvapilo že za svou práci o penězích nechtěl ani slyšet že prý není soukromník, že to dělá jen ze zájmu a řekl mi právě že učí na Vaší škole.

Vyměnil jsem si s ním email, který je pravděpodobně  do školy a několikrát mu ještě napsal, avšak od září mi již neodepsal, pracuje u vás ještě?  Bohužel telefon jsem si na něho nevzal protože mi řekl že ho moc nepoužívá, což chápu protože jsem na tom též podobně.  Chtěl bych vás proto poprosit o informaci zda nemá třeba ještě nějáký osobní email?  Prosím neberte to jako že ho uháním, ale pan Choc je opravdu zajímavý  člověk, řečeno jinak má zajímavé nápady, a je velice technicky zdatný. Myslím že je člověkem na svém místě. Chválím vaši školu kudy chodím a doporučuji ji svým známým. Kdybych měl o pár let méně, půjdu se k vám učit.

Děkuji za případnou odpověď, přeji hezký večer a krásně prožití nastávajících svátků.

s pozdravem Brabec

 

Hromosvody RD Nesměň – říjen 2012

Vážený pane,
rád bych Vám a Vaším kolegům poděkoval za ochotu a solidně provedenou práci při montáži hromosvodů.

Šolar Ivan

S přáním úspěšného dne

Ivan Šolar
Tel. +420 389 003 611
Mob. tel. +420 725 229 136

 

Ocenění studenta Petra Muchny Cenou děkana FEL – leden 2011

Dopis

 

Školení vyhl. 50/dík – říjen 2010

Přeji Vám hezký den,
chtěl by jsem Vám poděkovat za včerejší školení , které mělo výbornou úroveň a věřím , že všichni účastníci školení získané vědomosti uplatní ve své práci.
Za svého života jsem absolvoval různá školení a cvičení , ale to Vaše patří k nejlepším z nich.

Příjemný víkend

Pavel Tašár
Pohorská 256
Kaplice