Napsali o nás

Mladá fronta DNES

Kemp mě utvrdil v tom, že se chci elektrotechnice věnovat víc do hloubky

 

Novinky.czS

Šestnáctiletý student z Dvořiště se upsal armádě

 

Mladá fronta DNES

EG.D vlastsní třída připraví elektrikáře na míru

 

Budějcká DRBNA

Jak se na Střední odborné škole elektrotechnické, COP Hluboké nad Vltavou připravují budoucí odborníci

 

Cena děkana FEL ZČU

Za výborné studijní výsledky i výrazné odborné, sportovní a další aktivity pro absolventa SOŠEHL

 

Marek Kolář

 

Poděkování p. Lachoutové – červen 2018

chtěli bychom Vám poděkovat za to, že Vojta Lachout – ME4 mohl studovat na vaší škole a úspěšně složit maturitní zkoušku. Zejména děkujeme jeho třídnímu učiteli panu Mgr. Železnému a rovněž všem pedagogům a mistrům odborného výcviku za jejich individuální zájem, předávání vědomostí, profesionální i lidský přístup, dlouholetou trpělivost, obětavou pomoc jak žákům, tak rodičům v osobních problémech, což bývalo i nad rámec jejich povinností. Se studiem na Vaší škole jsme byli opravdu spokojeni a věřím, že i žáci budou s vděčností vzpomínat.
„Být učitelem je poslání, které nelze docenit“. Ještě jednou velký dík za mého vnuka Vojtu i od celé naší rodiny.

 

Odborná praxe – květen 2018

Vážený pane řediteli,

v uplynulých čtrnácti dnech v naší společnosti absolvoval odbornou praxi váš žák Tomáš Vápeník. Chtěl bych tímto vyjádřit plnou spokojenost s jeho prací, zájmem o obor a celkovým přístupem. V dnešní době, kdy je na pracovním trhu nedostatek odborně připravených pracovníků pro náš obor, je mladý člověk jako Tomáš snad příslibem do budoucna. Jako absolvent vašeho učiliště z let 71-74 jsem dodnes přesvědčen o tom, že Hluboká nás dokázala dobře připravit do profesního života a neznám nikoho z mých tehdejších spolužáků, který by nenašel uplatnění. Jsem rád, že tradice kvalitního učiliště pokračuje. Naše společnost není jenom dodavatelem ČEZu, ale také E.onu (montážně v reginu Písek a projekčně v regionech Tábor a Jindřichův Hradec). Po dobrých zkušenostech s Tomášem nabízím tímto pro vaše žáky naše pracoviště pro letní brigádu, případně další odbornou praxi. Ať se daří. Cihelka

 

Ocenění Ing. Viléma Šlapáka Cenou děkana FEL – 2017

Ocenění

 

Hlubočtí studenti uspěli v soutěži – Právo 1.4. 2016

Studenti uspěli

 

Dotaz a prosba – prosinec 2015

Dobrý den,

jmenuji se ing. Jan Brabec a předně bych se Vám rád omluvil za ukrajování Vašeho drahocenného času.

Prohlížel jsem školní web a došel k názoru že jste tím vhodným člověkem kterého bych rád oslovil.

Letos v červenci jsem měl tu čest poznat jednoho vašeho velice šikovného zaměstnance, pana Josefa Choce. Měl jsem tehdy problém s elektrickým kolem značky Agogs,kontaktoval jsem téměř všechny výrobce elektrických kol, ale byla mi doporučena koupě nového, avšak ještě jako záchranný bod mi zároveň byl doporučen tento pán.

Z počátku jsem tomu moc nevěřil mám totiž také znalosti a zkušenosti  s elektrickou trakcí, pracoval jsem u tehdejších ČSD na lokomotivách typu 363.

Pan Choc mne ale svými znalostmi BLDC motorů překvapil, ani ne za hodinu kolo opět jezdilo a to rozebral i podle výrobce nerozebiratelnou řídící jednotku motoru s procesorem  a opravil ji. O to více mne pak ještě překvapilo že za svou práci o penězích nechtěl ani slyšet že prý není soukromník, že to dělá jen ze zájmu a řekl mi právě že učí na Vaší škole.

Vyměnil jsem si s ním email, který je pravděpodobně  do školy a několikrát mu ještě napsal, avšak od září mi již neodepsal, pracuje u vás ještě?  Bohužel telefon jsem si na něho nevzal protože mi řekl že ho moc nepoužívá, což chápu protože jsem na tom též podobně.  Chtěl bych vás proto poprosit o informaci zda nemá třeba ještě nějáký osobní email?  Prosím neberte to jako že ho uháním, ale pan Choc je opravdu zajímavý  člověk, řečeno jinak má zajímavé nápady, a je velice technicky zdatný. Myslím že je člověkem na svém místě. Chválím vaši školu kudy chodím a doporučuji ji svým známým. Kdybych měl o pár let méně, půjdu se k vám učit.

Děkuji za případnou odpověď, přeji hezký večer a krásně prožití nastávajících svátků.

s pozdravem Brabec

 

Hromosvody RD Nesměň – říjen 2012

Vážený pane,
rád bych Vám a Vaším kolegům poděkoval za ochotu a solidně provedenou práci při montáži hromosvodů.

Šolar Ivan

S přáním úspěšného dne

Ivan Šolar
Tel. +420 389 003 611
Mob. tel. +420 725 229 136

 

Ocenění studenta Petra Muchny Cenou děkana FEL – leden 2011

Dopis

 

Školení vyhl. 50/dík – říjen 2010

Přeji Vám hezký den,
chtěl by jsem Vám poděkovat za včerejší školení , které mělo výbornou úroveň a věřím , že všichni účastníci školení získané vědomosti uplatní ve své práci.
Za svého života jsem absolvoval různá školení a cvičení , ale to Vaše patří k nejlepším z nich.

Příjemný víkend

Pavel Tašár
Pohorská 256
Kaplice